Codetec OÜ, reg. 12765096, KMKR. EE101884536

info@codetec.com või +372 56 203 583

Korduma kippuvadküsimused

Mul on suurepärane idee – mis edasi?
Jaga seda meiega! Kirjuta see üles, loo mõned visandid, proovi oma ideed visualiseerida ja ole võimalikult täpne. Meistriteost pole vaja, lihtsalt põhilised joonised ekraanidest.
Võite kasutada pliiatsit või muud mugavat rakendust. (nt Balsamiq Mockups (veebirakenduse prooviversioon saadaval))

Kui palju aega ja raha kulub rakenduse arendamiseks?
Arendamine sõltub rakenduse keerukusest. See võib ulatuda 4 nädalast kuni 5 kuuni, eelarve alates €3000 kuni €35 000. Keskmine projekti kestvus on 4-5 nädalat eelarvega €3000.

Kas Codetec annab ka garantii? Mida see katab?
Jah, kui projekt on kliendi poolt täielikult kontrollitud ja heakskiidetud anname 60 päevase garantii, mille jooksul parandatakse leitud vead tasuta.

Kuidas toimub kommunikatsioon?
Kui projekt on alanud, määratakse projektile spetsiaalne projektijuht. Ta võtab osa kõikidest arendamise protsessidest: annab vastused ebaselgetele küsimustele, koostab regulaarseid aruandeid, jälgib etteantud ülesandeid ja tähtaegu. Suhtlemiseks kasutatakse tavaliselt e-kirju ja Skype vestluseid/kõnesid. Igapäevases töös kasutatakse ka vahendeid nagu Basecamp ja Mentis.

Kuidas projekti juhitakse?
Projekti juhtimises puudub range metoodika, sest püüame olla võimalikult paindlikud ja kasutada sobivaimat lahendust konkreetse projekti jaoks. Meie pühendunud projektijuhid hoolitsevad arendusmeeskonna komplekteerimise eest Codeteci poolt. Nad tagavad regulaarse tagasiside ja projektiversioonide kättesaadavuse.

Kuidas arvutatakse projekti eest tasumine?
Võimaldame tasumist nii projekti kui tunnipõhise hinna alusel. Projektipõhine maksumus (fikseeritud hind) on soovituslik kui nõuded ja ajagraafik on selged ning koostatud on detailne projekti spetsifikatsioon. Tunnipõhist maksumust kasutatakse kui projekti skoop ei ole 100% selge ja projekti ulatus selgub arendamise käigus.
Kliendil on vabadus valida jooksvalt projekti maksumuse arvestamise põhimõtet.