Codetec OÜ, reg. 12765096, KMKR. EE101884536

info@codetec.com või +372 56 203 583

Ettevõtteprofiil

Codetec on tarkvara ja veebirakenduse arendamise teenust pakkuv ettevõte, mis on rahvusvaheliselt teenindanud erinevaid kliente, et aidata neil saavutada ettevõtete poolt püstitatud eesmärgid. Oleme loonud veebilehekülgi, arvutite ja mobiilseadmete rakendusi ning kohandatud tarkvara tervishoiu, meedia, meelelahutus-, haridus- ja tootmisvaldkondades tegutsevatele ettevõtetele.

Inimesed ja juhtimine
Codetec koosneb kõrgelt motiveeritud töötajatest, kes panustavad üheskoos väärtuste loomisesse. Meie protsessid on paindlikud, kuid distsipliini säilitame igal tasandil. Ettevõttes viljeletav töökultuur kujundab spetsialiste, kes otsivad pidevalt uusi eneseteostamise võimalusi ja seavad endale uusi väljakutseid. Meie lähenemine, mõtlemine ja töö põhinevad demokraatial, mis on aidanud värvata andekaid ja edukaid IT valdkonna eksperte. Iga töötaja kaasatakse meeskonna otsustesse ja personali julgustatakse uute ideede loomiseks. Juhtkond innustab väärtustel põhinevat lähenemisviisi, millest on kujunenud keskkond, kus me tegutseme.

Inimressurss
Kõige tähtsam vara igas organisatsioonis on tema inimressursid. Me hoolitseme selle eest, et ainult õige inimene liituks meie meeskonnaga. See omakorda tagab ettevõtte poliitikaga kursis olevad töötajad, kes omavad direktiive tegutseda vankumatul viisil. Me väärtustame ka meeskonnatööd soodustavaid harjutusi ja tekitame personalis sünergia täiustatud süsteemide arendamiseks.

Tarkvara arendamine
Oleme tuntud oma hea infrastruktuuri ja läbimõeldud tootmistehnoloogia poolest, mida rakendatakse arendusprotsesside vältel. Projektid valmivad alati kuluefektiivselt õigel ajal ja kõrge kvaliteediga. Meie kompetents võimaldab meil tegeleda erinevate ärivajadustega ja spetsiifilist tulemuslikkust nõudvate vajadustega, mille tõttu oleme loonud igale kliendile innovaatilisi lahendusi. Meie portfell iseloomustab potentsiaali luua lahendusi ja pakkuda teenuseid igas valdkonnas. potentsiaali teenindada erinevate toodete ja teenuste valdkonda.

Meeskond
Meie meeskond koosneb kogenud projektijuhtidest, programmeerijatest, projekteerijatest ja põhjalikke teadmisi ning suhtlemisoskust omavatest rakenduste arendajatest. Kasutades ära nende oskusi ja andeid, saavad kliendid usaldusväärsed ja autentsed lahendused oma projektidele. Meie arendatud tarkvara on viimistletud ning pakub kõrget produktiivsust.