Codetec OÜ, reg. 12765096, KMKR. EE101884536

info@codetec.com või +372 56 203 583

Oleme olnud usinad ja aktiivsed

Olgugi, et vahepealne blogimine ei ole meie tegelikke tegemisi kajastanud, oleme olnud usinamad kui kunagi varem. Oleme tegutsenud mitmel rindel, millest eredamad näited oleme lisanud ka värskendatud portfoliosse. Oleme arendanud uusi veebilehti, veebirakendusi ja tegelenud aktiivselt mängude arendamisega.

Veebiarendus

Arendasime kodulehe Bluebird Studiole, mis on Laagris asuv professionaalne jooga ja pilatese stuudio. Tegu oli ääretult meeldiva koostööga ja loodame, et see kajastub ka lõpptulemuses. Oleme nüüdseks pikemat aega tegelenud ka ühisrahastusplatvormi arendamisega nimega Eurohoius, mis on hakanud jõudma arenduse lõppjärku ja loodetavasti avatakse varsti esimestele kasutajatele. Tegu on olnud põneva ja ambitsioonika projektiga ja meie jaoks on see tähendanud rohkelt väljakutseid ja erinevate probleemide lahendamist. Projekt algas olemasoleva platvormi kasutamise ja muutmisega, kuid väga kiirelt sai selgeks, et keeruka erilahenduse puhul on mõistlik luua rakendus nullist ja disainida täpselt nii nagu vaja.

Mängude arendamine

Oleme aktiivselt tegelenud ka mängude arendamisega mobiilidele kui arvutitele. Oleme olnud osalised mängu Fatal Fight arendamisel, millel on Google Play’s ja AppStores üle 5 miljoni alla laadimise. Arendasime Eesti suurimale pangale Swedbank nende mobiilirakendust tutvustava interaktiivse mängu, mida erinevatel üritustel kasutada. Tegu oli väga põneva ja väljakutsuva projektiga, kus pidime oma mugavustsoonist mitmel korral välja astuma, aga lõpptulemus oli seda kõike väärt ja oleme vägagi rahul.

Oleme aktiivselt arendanud ka veel mitut mobiilimängu, aga kuna tegu pole veel avalike projektidega, siis nendest hetkel lähemalt kirjutada ei saa. Küll aga saab seda kõike loodetavasti varsti teha kui mängud avalikuks muutuvad.

Vajad abi?

Kui sul on vajadus veebirakenduse, mängu või erilahendusega tarkvara järele, võta ühendust. Saame kokku ja vaatame koos, kas meil tekib ühine arusaam ning visioon. Kirjuta info@codetec.ee ja see jõuab õigete inimesteni.