Codetec OÜ, reg. 12765096, KMKR. EE101884536

info@codetec.com või +372 56 203 583

Privaatsuspoliitika
Käesolev privaatsuspoliitika on koostatud selleks, et anda ülevaade nendele, kes on mures, kuidas nende isikuandmeid võrgus kasutatakse. Isikuandmed on õiguse ja infoturbe definitsiooni kohaselt info, mida saab kasutada eraldi või koos teiste teavetega Teie isiku tuvastamiseks, kontakteerumiseks või ülesleidmiseks, või isiku tuvastamiseks kontekstis. Palun lugege meie privaatsuspoliitikat hoolikalt, et saada selge arusaam, kuidas me kogume, kasutame, kaitseme või käsitleme muul moel teie isiklikke andmeid, mis on kättesaadaval meie kodulehel.

Millist informatsiooni me kogume?
Tellides või registreerudes meie veebileheküljel nõuete kohaselt, võime paluda Teil sisestada oma nime, e-posti aadressi, postiaadressi, telefoninumbri või muid detaile tulemaks vastu Teie soovidele.

Millal me informatsiooni kogume?
Teavet kogutakse vormide täitmisel või informatsiooni sisestamisel meie veebilehel.

Kuidas me Teie informatsiooni kasutame?
Me võime kasutada teilt kogutud informatsiooni kui Te registreerute, sooritate ostu, ühinete uudiskirjaga, vastate küsimustikule või turustamise teadetele, surfate kodulehel või kasutate veebilehe poolt pakutavaid võimalusi järgnevateks otstarbeteks:

Kuidas me kaitsemete külastajate informatsiooni?
Me ei kasuta haavatavust paljastavad skaneerimise ja/või PCI standardite skaneerimist. Me ei kasuta SSL sertifikaati. Me pakume ainult artikleid ja teavet ning ei küsi kunagi isiklikku või privaatset informatsiooni.

Kas me kasutame ‘küpsiseid’?
Me ei kasuta küpsiseid.

Kolmandale osapoolele avalikustamine
Me ei müü, vaheta ega edasta muul moel personaalset informatsiooni kolmandale osapoolele.

Kolmanda osapoole lingid
Vahetevahel võime oma äranägemise järgi hõlmata või pakkuda kolmandate osapoolte tooteid või teenuseid oma veebilehel. Nendel kolmanda osapoolte saitidel on oma privaatsuspoliitika. Seetõttu me ei oma mingit vastutust ja kohustust linkidel pakutava sisu või tegevuste üle. Sellest hoolimata tahame kaitsta meie lehe puutumatust ja igasugune tagasiside nende linkide üle on teretulnud.

Google
Meie lehel on Google AdSense keelatud, kuid see võib tulevikus muutuda.

COPPA (Children Online Privacy Protection Act)
Me ei turusta alla 13. aastastele lastele.

Muutustest teavitamine
Olemaks kooskõlas Õiglase Teavitamisega, reageerime järgnevalt kui peaks tuvastatama andmete rikkumine:

Nõustume individuaalse põhimõttega, et igal isikul on õigus nõuda legaalset kaitset, mis on suunatud ebaseaduslike andmekogujate ja andmetöötlejate vastu, kelle töövõtted ei ole kooskõlas seadusega. See põhimõte nõuab mitte ainult seda, et isikul on õigus oma andmete kaitsmisele, vaid ka seda, et isikul on õigus pöörduda kohtusse või valitsusasutusse võtmaks vastutusele ebaseaduslikult tegutsevad andmetöötlejad.

Kontakti informatsioon
Estonia
Kose mnt. 28-27
Kehra
Harjumaa
74307
info@codetec.com