Codetec OÜ, reg. 12765096, KMKR. EE101884536

info@codetec.com või +372 56 203 583

Mängudearendamine

MOBIILIMÄNGUDE ARENDAMINE TEENUSENA

mobiilimängude-arendamine

Mobiilimängud on tõusnud videomängude sektoris üheks suuremaks rahavoogude tekitajaks. Kuna mobiilseadmete arv turul pidevalt suureneb, on Codetec spetsialiseerunud nutitelefonidele ja tahvelarvutitele platvormiüleste mängude arendamisele. Meie arendajad on mitmesugustele klientidele loonud mänge Android’i, iOS’i ja Windowsi platvormidele. Tehtud tööde hulgast leiab mõistatusi, sotsiaalseid ja kaasahaaravaid mänge, mis on olnud edukad ja saavutanud miljoneid allalaadimisi rakenduste poes.

 

Mängude arendamine teenusena:

Pakume otsast-lõpuni mängude kujundamise ja arendamise teenust. Teeme koostööd valdkonna parimate arendajatega ning kaardistame koostöös kliendiga sihtrühma, analüüsime konkurente ning töötame välja teie jaoks sobivaima monetiseerimisstrateegia.

Illustreerimine ja kujundamine:

Teeme koostööd andekate kujundajate ja disaineritega, kes on loonud atraktiivseid disaine 2D mängudele. Nad loovad detailseid komponente ja animatsioone, mis on optimeeritud mobiilplatvormidel töötamiseks. Keskendume skaleeritavusele, et kõik graafilised kujutised oleksid visuaalselt nii kõrgematel kui madalamatel mobiilseadmetel hästi presenteeritud.

UI/UX:

Hea kasutajaliides on mobiilimängu edukuse tagamiseks oluline tegur. Mobiilile intuitiivse ja kasutajasõbraliku kasutajaliidese kujundamine erineb arvutitele ja konsoolidele tehtavast kujundamisest. Vajalik informatsioon tuleb kasutajale võimalikult kergelt ligipääsetavaks teha ning samal ajal tagama järjepidevuse ja ekraanil olevate komponentide kokkusobimise. Mobiilile kasutajaliidese loomine nõuab kujundat, kes oskab töötada värvide, fontide, nuppude suuruste ja paigutustega ning hõlmab ka kunsti, inseneritööd ja testimist. Jälgime UI/UXi disainide parimaid tavasid ja testime erinevaid iteratsioone kogu arendusportsessi vältel.

Kodeerimine ja arendamine:

Keskendume erinevate mobiiliplatvormide nüansside mõistmisele ja kasutame oma töös uusimaid tehnoloogiaid ja tööriistu. Igale projektile valime vastavalt projekti tüübile sobivaima arendusvahendi ja pöörame erilist tähelepanu korrektse toote arendamisele. Oma töös kasutame paidlikku arendusprotsessi, kus töö lõpetatakse segmentides, et võimaldada muudatuste integreerimist vastavalt tagasisidele.

Testimine:

Kõik mängud läbivad põhjaliku testimise protsessi tagamaks järjepideva jõudluse, sujuva mängimise ja ühilduvuse seadmetega. Testimise vältel hinnatakse graafikat, menüüstruktuure, seadme reageerimisvõimet, ekraani orientatsioone ja resolutsioone, sotsiaalsed integreerumist, turvalisust ja teisi mängu elemente. Testimine on integreeritud disaini- ja arendusprotsessi.

Turundamine:

Arvestades mobiilimängude turu suurt konkurentsi, mõistame turundamise tähtsust. Seetõttu teeme koostööd parimate turundajatega, kes loovad atraktiivseid bännereid, mis tutvustavad mängu parimaid omadusi ja pakuvad loovaid lahendusi mängudes huvi tekitamiseks.

Tugi ja hooldus:

Pakume hooldus- ja tugiteenuseid kõikidele meie mängudele, tagamaks kasvav kasutajate arv ja nende säilitamine.

Asutatud 2014. aastal, Codetec on platvormiüleste mobiilimängude arendamise teenuse osutaja. Teeme koostööd erinevate kujundajate ja arendajatega, kes on loonud mitmeid lõbusaid ja kaasahaaravaid mänge Android’i, iOS’i ja Windowsi seadmetele. Asudes Eesti pealinnas Tallinnas, oleme teinud koostööd mitmesuguste klientidega mitmest riigist.

KLIENDID, KELLE JAOKS OLEME TÖÖTANUD


KLIENDID MEIST:

 

 

 

Meist

Codetec on oma ala asjaarmastajatest koosnev meeskond, kes töötab üksmeelselt saavutamaks parimaid lahendusi. Oleme kõrgelt motiveeritud positiivse suhtumise ja vilunud võimetega spetsialistid. Lähtume kasutajakesksest mudelist, mis seob kliendi vajadused soodsalt ja tõhusalt. Meie veebilehe arendamise teenused, kohandatud tarkvara lahendused ja mobiilseadmete rakenduste arendamise teenused aitavad teil saavutada edu oma ärivaldkonnas. Oma lahenduste kaudu pakume teile elujõulisi teenuseid, mis põhinevad ülikvaliteetsetel tehnoloogiatel ja kõige uuematel trendidel.

 

Võta ühendust

Teeme koostööd