Codetec OÜ, reg. 12765096, KMKR. EE101884536

info@codetec.com või +372 56 203 583

Mobiilirakendustearendamine

Codetec pakub mobiilidele rakenduste arendamist, mis võimaldab saavutada selliseid eeliseid nagu mobiilsus, kättesaadavus ja vahetu ligipääs. Mobiilseadmetele rakenduste arendamist peetakse paljude organisatsioonide arust keeruliseks väljakutseks tänu suurele erinevate platvormide ja tehnoloogiate kogusele. Arendatud rakendused on tihtipeale ebausaldusväärsed ja ei suuda täita algselt püstitatud nõudeid.

Codetec pakub rakenduste arendamist kõrgel tasemel erinevatele platvormidele ja tehnoloogiatele. Me kasutame erinevatele platvormidele arendades usaldusväärseid raamistikke ja loome rakendusi, mis vastavad ettevõtete spetsiifilistele nõudmistele ja vajadustele. Meie arendajatel on laialdased teadmised ja kogemused rakenduste arendamisel, mis võimaldab meil täpselt täita kliendi erivajadused, saavutamaks eelis konkurentide ees.

android
Android rakenduste arendamine
Arendame unikaalseid rakendusi Android operatsioonisüsteemidele.

ios
iPhone/iPad rakenduste arendamine
Loome iPhone ja iPad platvormidele unikaalseid ja läbimõeldud iOS rakendusi.

win
Windows Mobile rakenduste arendamine
Pakume mugavaid Windows Mobile rakenduste loomise lahendusi.

 

Pakime erinevaid mobiilirakenduste arendamist:

Võimaldame oma klientidele parimaid hüvesid, mida tehnoloogial on pakkuda. Oleme võimelised töötama erinevatel tehnoloogiatel ja erinevatel Android, iPhone ja iPad süsteemidel.