Codetec OÜ, reg. 12765096, KMKR. EE101884536

info@codetec.com või +372 56 203 583

Tarkvaraarendamine

Iga ettevõtte eesmärgid on ärivajadustest ja reeglitest lähtuvalt erinevad. Sageli ei suuda aga kommertstarkvarad kõiki vajalikke lahendusi pakkuda. Selleks loome me just teile kohandatud tarkvara, mis võtab arvesse kõiki teie ettevõtte erivajadusi ja nõudeid. Codeteci meeskonnal on tarkvaraarenduses laialdane ja pikaaegne kogemus. Enamikel juhtudel ei olegi võimalik leida sobivat kommertstarkvara ja seda kohandada, seega oleme valmis looma teile unikaalse ja ainult teie vajadustest lähtuva tarkvara.

Kohandatud tarkvaraarendus tähendab tarkvara projekteerimist, mis on kujundatud ja programmeeritud eriotstarbelistest nõuetest lähtuvalt. Põhiline erinevus võrreldes kommertstarkvaraga seisneb selles, et kaubanduslikus tarkvaras on välja töötatud üldiste tegevuste kogum, mida kasutab lai kasutajaskond. Samal ajal on kohandatud tarkvara välja töötatud konkreetsetest vajadustest lähtuvalt ja omab väiksemat kasutajate baasi.

Omame kogenud arendusmeeskonda, kes on ehitanud aastate jooksul kümneid keerukaid rakendusi lauaarvutitele või võrguseadmetele. Kui teil on konkreetne nõue või hea idee, võtke meiega ühendust ja vastame teile spetsifikatsiooni ja esmast hinnapakkumist sisaldava vastusega.

Arendamise teenused

Kasuta pühendunud arendajaid
Aastate pikkune seotus rakenduste arendamisega on paljastanud meile parimad tööstusharu standardid ja tavad. See kogemus ja põhjalikud teadmised meie ettevõttest ja klientidest on võimaldanud meil luua paindliku ja usaldusväärse metoodika ning pakkuda:

Kasutame C#, C, C++ ja Java tehnoloogiaid loomaks tarkvara arvutitele, klient-server lahendusi ja erinevaid mänge.