Codetec OÜ, reg. 12765096, KMKR. EE101884536

info@codetec.com või +372 56 203 583

Veebilehtedearendamine

Meie poolt pakutavad tipptasemel veebiarenduse tehnoloogiad aitavad su ettevõttel konkurentidest ette jõuda. Me aitame sul ära kasutada internetti kui uut kanalit klientide kaasamiseks ja ühendamiseks sulle isikustatud viisil. Meie usaldusväärsed arendamise teenused aitavad sul kahtlemata konkurentide seast silma paista.

Meie veebitehnoloogiatel põhinevad lahendused ei tähenda ainult kaasaaegseid veebilehti ettevõtetele, mis aitavad klientidega paremini suhelda, vaid me aitame ka oma klientidel saada nõetest lähtuvalt võimalikult optimaalne tulemus. Me oleme aidanud ettevõtetel määratleda nende äri struktuur ja väljanägemine. Oleme aidanud ettevõtetel eemaldada piirangud arendades veebiportaale, tuge mobiilseadmetele, sisuhaldussüsteeme ja dünaamilist kujundust.

 

Veebileht on iga ettevõtte fundamentaalne osa. Pöörame suurt tähelepanu meeskondade moodustamisel ja suhtume igasse projekti põhjalikult, kindlustamaks kliendi rahulolu. Meie arendajad omavad teadmisi uusimatest tehnoloogiatest, mis võimaldab meil luua erineva kujunduse ja arendusega projekte.

Saame aidata:

Kohandatud veebirakenduste loomisel oleme spetsialiseerunud PHP, Ajax ja ASP.Net/C# tehnoloogiatele.