Codetec OÜ, reg. 12765096, KMKR. EE101884536

info@codetec.com või +372 56 203 583

Virtuaal-ja liitreaalsuse arendamine

VIRTUAAL & LIITREAALSUSE ARENDAMINE TEENUSENA
Liitreaalsus ühendab kuvatava video tarkvara poolt genereeritud piltide, heli või GPS-andmetega. Erinevalt virtuaalreaalsusest, mis visualiseerib kasutajale täielikult digitaalset keskkonda, liitreaalsus ühendab digitaalse sisu reaalmaailma. Kui seadme kaamera vaatab rakenduse poolt äratuntava markeri suunas, ühildatakse digitaalsed effektid kasutajale kuvatava videoga, mis omakorda moodustab terviku digitaalsest- ja reaalmaailmast. Marker võib olla väike pilt, suurlinna kontuurjoon või geograafiline koordinaat, mida kasutab suure populaarsuse võitnud liitreaalsuse mäng Pokémon GO.

Äris kasutatakse liitreaalsuse rakendusi turundustegevuse, bränditeadlikkuse tõstmise või müügiedendamise vahendina. Lisaks leiavad liitreaalsuse rakendused kasutust nii mänguarenduses kui ka teabevahendites, mis integreeruvad omakorda teiste rakendustega nagu kaardid. Digi-Capitali aruandes prognoositakse 2020. aastaks liitreaalsuse turuväärtuseks 100 miljardit dollarit koos sadade miljonite kasutajatega.

Tarbijatele suunatud liitreaalsus:

Liitreaalsusel põhinevad rakendused tunduvad lõppkasutajale interaktiivsemad ja mõjuvamad. Võimalusi on lõputult: jaemüügikauplkustes on võimalik rõhutada toodete infot ja turundusteavet; kinnisvaraarendajad võivad pakkuda visualiseeritud kujul ehitamisjärgus olevaid hooneid müügiks; reisiettevõtted saavad tutvustada läheduses asuvad huvipunkte.

Liitreaalsust kasutavad rakendused lisavad pärismaailma täiendavat infot ja pakuvad seetõttu efektiivset bränditeadlikkuse tõstmise võimalust. Rakendused on lõbusad ja julgustavad kasutajaid endid mobiilseadmetesse laadima, pakkudes seetõttu ka häid turundamisekanaleid.

Seadmed ja raamistikud:
Liit- ja virtuaalreaalsus on muutunud digitaalmaailma lahutamatuks osaks. Microsoft HoloLens, Oculus Rift, Google Cardboard on juba teinud paljutõotavaid edusamme oma valdkonnas. Need seadmed võimaldavad kasutajatel suhelda digitaalse sisuga pilgu-, hääle- ja kätežestide abil.

Liitreaalsuse arendamine:

Liit- ja virtuaalreaalsus harimiseks ja visualiseerimiseks märkimisväärseid eeliseid. Arhitektid või arendajad võivad katta tegeliku ehitusplatsi digitaalse 3D ehitusplaaniga. Meditsiinitöötajad saavad õppimiseks kasutada virtuaalkehasid. Kaarte võib uurida mis tahes nurga alt.

Arendamiseks võib kasutada Vuforia liitreaalsuse raamistikku, mis võimaldab rakendusel kasutada seadme- või pilvepõhist andmebaasi. Lisaks on raamistik toetatud iOSi, Androidi ja Unity poolt. Alternatiividena võib kasutada Google Cardboardi, Daydream või Google Project Tango raamistikku.

 

KLIENDID, KELLE JAOKS OLEME TÖÖTANUD


KLIENDID MEIST:

 

 

 

Meist

Codetec on oma ala asjaarmastajatest koosnev meeskond, kes töötab üksmeelselt saavutamaks parimaid lahendusi. Oleme kõrgelt motiveeritud positiivse suhtumise ja vilunud võimetega spetsialistid. Lähtume kasutajakesksest mudelist, mis seob kliendi vajadused soodsalt ja tõhusalt. Meie veebilehe arendamise teenused, kohandatud tarkvara lahendused ja mobiilseadmete rakenduste arendamise teenused aitavad teil saavutada edu oma ärivaldkonnas. Oma lahenduste kaudu pakume teile elujõulisi teenuseid, mis põhinevad ülikvaliteetsetel tehnoloogiatel ja kõige uuematel trendidel.

 

Võta ühendust