Codetec OÜ, reg. 12765096, KMKR. EE101884536

info@codetec.com või +372 56 203 583

Balti Massaažiterapeutide Assotsiatsioon

Kategooria: Veebilehed
 • Kirjeldus
  Balti Massaažiterapeutide Assotsiatsioon (BMTA) on suurim mittetulundusühing, mis ühendab massaažiterapeudid, massaaži õpilased ja massaažikoolid Balti riikides. Vastutasime disainimise ja veebilehe arendamise eest. Lisasime kohandatud funktsionaalsuse sündmuste lisamiseks ja rakendasime mitmete keelte kuvamise toe, mis põhines automaatse keelevaliku seadjal.
 • Detailid

  Klient:Balti Massaažiterapeutide Assotsiatsioon

  Haldaja:M. Ilves

  Veebileht:http://bmta.eu

Sarnasedprojektid

Kliendidmeist

 • Martin Ilves
  Originaalsed lähenemised ja head erialased teadmised on viinud miinimumini side ja elektroonilise asjaajamisega seotud probleemid M. I. Massaažikoolis. Nende algatusvõime on pakkunud tuge õppetöö tõhustamisel. Nad orienteeruvad kiirelt uuenevas IT keskkonnas ja võtavad õigeaegselt tarvitusele meetmed olukorra muutmiseks või uuenduste rakendamiseks. Asjaajaminetäpne ja korrektne.
 • Priit Eiber
  Codeteci professionaalne meeskond koosneb kogenud arendajatest, kellest on saanud pikaajaline partner Itech Media Solutionsile. See on ideaalne ettevõte, kellele usaldada ka kõige keerulisemad projektid. Nende hea suhtlus- ning arusaamisoskus tagavad töö suurepärase kvaliteedi. Väga usaldusväärne partner.
 • Vishal Sharma
  Codetec meeskond koosneb kättesaadavatest ja professionaalsetest inimestest. Koostöö tulemusena arendati väärtuslik tarkvara, mis täitis kõik seatud eesmärgid. Mida ma eriti hindasin oli nende poolne kooditutvustamine ja mitmete aspektide testimine, veendumaks programmi käitumises.

Soovid ühendust võtta?

Küsi julgelt infot või pakkumist! Objektiivse vastuse andmiseks palume lisada võimalikult palju kirjeldavat lisainfot.

Võta ühendust