Codetec OÜ, reg. 12765096, KMKR. EE101884536

info@codetec.com või +372 56 203 583

Bluebird Studio

Kategooria: Veebilehed
 • Kirjeldus
  Bluebird Stuudiost leiab igaüks endale sobilikud treeningud. Kõigil meil on vajadus ennast kas venitada või tugevdada, lõdvestada pinges kohti ning treenida nõrku, õppida hingama ning oma keha tajuma ja tunnetama. Nende treeningute valikus on klassikaline pilates, nii matil kui seadmetel, nii rühmas kui personaaltreeninguna, nii lastele kui täiskasvanutele. Stuudio õhkkond soodustab kiireloomulisena tunduvate kohustuste unustamist ning võtta aega iseendale. Meie ülesandeks oli uue veebilehe kontseptsiooni väljatöötamine ning arendamine. Töö käigus planeerisime uue kodulehe kasutusmugavuse, konsulteerisime pidevalt kliendiga ning vastutasime terviklahenduse väljatöötamise eest. Sisuhaldussüsteemiks kasutasime Wordpressi ning tulevikus juurutame ka Healcode Mindbody plugina kasutamist Mindbody platvormil.
 • Detailid

  Klient:Bluebird Studio

  Haldaja:Hedi Lepmets

  Veebileht:http://bluebirdstudio.ee/

Bluebird Studio

Sarnasedprojektid

Kliendidmeist

 • Martin Ilves
  Originaalsed lähenemised ja head erialased teadmised on viinud miinimumini side ja elektroonilise asjaajamisega seotud probleemid M. I. Massaažikoolis. Nende algatusvõime on pakkunud tuge õppetöö tõhustamisel. Nad orienteeruvad kiirelt uuenevas IT keskkonnas ja võtavad õigeaegselt tarvitusele meetmed olukorra muutmiseks või uuenduste rakendamiseks. Asjaajaminetäpne ja korrektne.
 • Priit Eiber
  Codeteci professionaalne meeskond koosneb kogenud arendajatest, kellest on saanud pikaajaline partner Itech Media Solutionsile. See on ideaalne ettevõte, kellele usaldada ka kõige keerulisemad projektid. Nende hea suhtlus- ning arusaamisoskus tagavad töö suurepärase kvaliteedi. Väga usaldusväärne partner.
 • Vishal Sharma
  Codetec meeskond koosneb kättesaadavatest ja professionaalsetest inimestest. Koostöö tulemusena arendati väärtuslik tarkvara, mis täitis kõik seatud eesmärgid. Mida ma eriti hindasin oli nende poolne kooditutvustamine ja mitmete aspektide testimine, veendumaks programmi käitumises.

Soovid ühendust võtta?

Küsi julgelt infot või pakkumist! Objektiivse vastuse andmiseks palume lisada võimalikult palju kirjeldavat lisainfot.

Võta ühendust