Codetec OÜ, reg. 12765096, KMKR. EE101884536

info@codetec.com või +372 56 203 583

Eesti Massaaži- ja Teraapiakool

Kategooria: Veebilehed
 • Kirjeldus
  Eesti Massaaži- ja Teraapiakool pakub maailmatasemel massaaži- ja teraapiakoolitust ning on oma valdkonna liider Eestis ja Baltimaades. Aastast 2000 tegutseva Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli vilistlased on aidanud tippvormi viia olümpiavõitjaid. Nende kooli lõpetanud ravimassöörid tegelevad igapäevaselt haiguste ravi ja ennetusega. Meie ülesandeks oli uue veebilehe kontseptsiooni väljatöötamine ning arendamine. Töö käigus tuvastasime vead olemasoleval veebilehel ja parandasime kasutusmugavust. Konsulteerisime klienti disaini tellimisel ning vastutasime veebilehe programmeerimise eest. Sisuhaldussüsteemiks kasutasime Wordpressi ning projekti käigus töötasime välja spetsiaalsed pluginad vastamaks kasutajate ootsustele ning vajadustele, mis väljenduvad kergesti kasutatavas ja kaasaaegses veebilehes.
 • Detailid

  Klient:Eesti Massaaži- ja Teraapiakool

  Haldaja:M. Ilves

  Veebileht:http://www.massaaz.ee

Sarnasedprojektid

Kliendidmeist

 • Martin Ilves
  Originaalsed lähenemised ja head erialased teadmised on viinud miinimumini side ja elektroonilise asjaajamisega seotud probleemid M. I. Massaažikoolis. Nende algatusvõime on pakkunud tuge õppetöö tõhustamisel. Nad orienteeruvad kiirelt uuenevas IT keskkonnas ja võtavad õigeaegselt tarvitusele meetmed olukorra muutmiseks või uuenduste rakendamiseks. Asjaajaminetäpne ja korrektne.
 • Priit Eiber
  Codeteci professionaalne meeskond koosneb kogenud arendajatest, kellest on saanud pikaajaline partner Itech Media Solutionsile. See on ideaalne ettevõte, kellele usaldada ka kõige keerulisemad projektid. Nende hea suhtlus- ning arusaamisoskus tagavad töö suurepärase kvaliteedi. Väga usaldusväärne partner.
 • Vishal Sharma
  Codetec meeskond koosneb kättesaadavatest ja professionaalsetest inimestest. Koostöö tulemusena arendati väärtuslik tarkvara, mis täitis kõik seatud eesmärgid. Mida ma eriti hindasin oli nende poolne kooditutvustamine ja mitmete aspektide testimine, veendumaks programmi käitumises.

Soovid ühendust võtta?

Küsi julgelt infot või pakkumist! Objektiivse vastuse andmiseks palume lisada võimalikult palju kirjeldavat lisainfot.

Võta ühendust