Codetec OÜ, reg. 12765096, KMKR. EE101884536

info@codetec.com või +372 56 203 583

Fatal Fight

Kategooria: Mängude arendus
 • Kirjeldus
  Rohkem kui 4.9 miljonit allalaadimist ja miljoneid vaatamisi Youtube keskkonnas. Fatal Fight on unikaalne sõltuvust tekitav võitlusmäng. Eesmärk on saada suurimaks võitlejaks, mille käigus tuleb alistada kurjasid ninjasid, surmavaid sõdalasi ja nähtamatuid samuraisid. Olime Fatal Fighti kaasarendajad ja koostöö Itech Media Solutions'iga oli suurepärane kogemus. Õppisime projekti käigus palju ja loodame, et suutsime oma panusega mängu paremaks muuta. Mäng on allalaetav nii Google Play kui ka AppStore keskkonnast.
 • Detailid

  Klient:Itech Media Solutions

  Haldaja:Priit Eiber

  Veebileht:http://itechmediasolutions.com/fatalfight/

Fatal Fight

Sarnasedprojektid

Kliendidmeist

 • Martin Ilves
  Originaalsed lähenemised ja head erialased teadmised on viinud miinimumini side ja elektroonilise asjaajamisega seotud probleemid M. I. Massaažikoolis. Nende algatusvõime on pakkunud tuge õppetöö tõhustamisel. Nad orienteeruvad kiirelt uuenevas IT keskkonnas ja võtavad õigeaegselt tarvitusele meetmed olukorra muutmiseks või uuenduste rakendamiseks. Asjaajaminetäpne ja korrektne.
 • Priit Eiber
  Codeteci professionaalne meeskond koosneb kogenud arendajatest, kellest on saanud pikaajaline partner Itech Media Solutionsile. See on ideaalne ettevõte, kellele usaldada ka kõige keerulisemad projektid. Nende hea suhtlus- ning arusaamisoskus tagavad töö suurepärase kvaliteedi. Väga usaldusväärne partner.
 • Vishal Sharma
  Codetec meeskond koosneb kättesaadavatest ja professionaalsetest inimestest. Koostöö tulemusena arendati väärtuslik tarkvara, mis täitis kõik seatud eesmärgid. Mida ma eriti hindasin oli nende poolne kooditutvustamine ja mitmete aspektide testimine, veendumaks programmi käitumises.

Soovid ühendust võtta?

Küsi julgelt infot või pakkumist! Objektiivse vastuse andmiseks palume lisada võimalikult palju kirjeldavat lisainfot.

Võta ühendust