Codetec OÜ, reg. 12765096, KMKR. EE101884536

info@codetec.com või +372 56 203 583

LI Töötlemise Tarkvara

Kategooria: Tarkvara
 • Kirjeldus
  LI Handler Software on sotsiaalmeedia tööriist, mis tekitab lisavõimalusi erinevate kasutajate visualiseerimiseks ja kaardistamiseks. Tarkvara toetab MySQL ja CSV-põhist andmete salvestamist. Vastutasime tarkvara arendamise eest algusest lõpuni kaasaarvatud tarkvara nõuete selgitamine, protseduuride kaardistamine ja üldine arendamine.
 • Detailid

  Klient:Metanoia

  Haldaja:Vishal Sharma

  Veebileht:http://www.metanoia-inc.com

Sarnasedprojektid

Kliendidmeist

 • Martin Ilves
  Originaalsed lähenemised ja head erialased teadmised on viinud miinimumini side ja elektroonilise asjaajamisega seotud probleemid M. I. Massaažikoolis. Nende algatusvõime on pakkunud tuge õppetöö tõhustamisel. Nad orienteeruvad kiirelt uuenevas IT keskkonnas ja võtavad õigeaegselt tarvitusele meetmed olukorra muutmiseks või uuenduste rakendamiseks. Asjaajaminetäpne ja korrektne.
 • Priit Eiber
  Codeteci professionaalne meeskond koosneb kogenud arendajatest, kellest on saanud pikaajaline partner Itech Media Solutionsile. See on ideaalne ettevõte, kellele usaldada ka kõige keerulisemad projektid. Nende hea suhtlus- ning arusaamisoskus tagavad töö suurepärase kvaliteedi. Väga usaldusväärne partner.
 • Vishal Sharma
  Codetec meeskond koosneb kättesaadavatest ja professionaalsetest inimestest. Koostöö tulemusena arendati väärtuslik tarkvara, mis täitis kõik seatud eesmärgid. Mida ma eriti hindasin oli nende poolne kooditutvustamine ja mitmete aspektide testimine, veendumaks programmi käitumises.

Soovid ühendust võtta?

Küsi julgelt infot või pakkumist! Objektiivse vastuse andmiseks palume lisada võimalikult palju kirjeldavat lisainfot.

Võta ühendust