Codetec OÜ, reg. 12765096, KMKR. EE101884536

info@codetec.com või +372 56 203 583

M.I. Massaažikool

Kategooria: Veebilehed
 • Kirjeldus
  M.I. Massaažikool õpetab erinevaid tüüpe massaaže ja omab väga kõrge kvaliteediga seadmeid. Õpilastel on võimalik harjutada uusima tehnoloogiaga elektrilistel seadmetel ja õppida kaasaaegsetest õpikutest, mis on kirjutatud akadeemia enda õpetajate poolt. Vastutasime disaini taasloomise, kasutusmugavuse parandamise ja veebilehe arendamise eest Wordpressi sisuhaldussüsteemil. Lisaks vastutasime erivajadustega pluginate arendamise eest, parandamaks üldist kasutajakogemust.
 • Detailid

  Klient:International Massage Academy

  Haldaja:M. Ilves

  Veebileht:http://www.massaaz.ee

Sarnasedprojektid

Kliendidmeist

 • Martin Ilves
  Originaalsed lähenemised ja head erialased teadmised on viinud miinimumini side ja elektroonilise asjaajamisega seotud probleemid M. I. Massaažikoolis. Nende algatusvõime on pakkunud tuge õppetöö tõhustamisel. Nad orienteeruvad kiirelt uuenevas IT keskkonnas ja võtavad õigeaegselt tarvitusele meetmed olukorra muutmiseks või uuenduste rakendamiseks. Asjaajaminetäpne ja korrektne.
 • Priit Eiber
  Codeteci professionaalne meeskond koosneb kogenud arendajatest, kellest on saanud pikaajaline partner Itech Media Solutionsile. See on ideaalne ettevõte, kellele usaldada ka kõige keerulisemad projektid. Nende hea suhtlus- ning arusaamisoskus tagavad töö suurepärase kvaliteedi. Väga usaldusväärne partner.
 • Vishal Sharma
  Codetec meeskond koosneb kättesaadavatest ja professionaalsetest inimestest. Koostöö tulemusena arendati väärtuslik tarkvara, mis täitis kõik seatud eesmärgid. Mida ma eriti hindasin oli nende poolne kooditutvustamine ja mitmete aspektide testimine, veendumaks programmi käitumises.

Soovid ühendust võtta?

Küsi julgelt infot või pakkumist! Objektiivse vastuse andmiseks palume lisada võimalikult palju kirjeldavat lisainfot.

Võta ühendust