Codetec OÜ, reg. 12765096, KMKR. EE101884536

info@codetec.com või +372 56 203 583

Swedbank mobiilimäng

Kategooria: Mängude arendus
 • Kirjeldus
  Swedbanki klientide hulgas on 7,2 miljonit eraisikut ning enam kui 574 000 ettevõtet ja organisatsiooni. Tänu sellele ollakse klientide arvu poolest Rootsi suurim pank ning juhtpositsioonil ka teistel koduturgudel: Eestis, Lätis ja Leedus. Suurpangana on Swedbank finantssüsteemi oluline osa ja neil on kohalikes kogukondades tähtis roll. Nad on pühendunud sellele, et aidata oma klientidel, aktsionäridel ja ühiskonnal tervikuna säilitada mõistlikku ja jätkusuutlikku finantsseisundit. Tehakse kõvasti tööd, et arendada ja hoida oma klientidega lähedasi ning pikaajalisi suhteid. Seetõttu on Swedbankil ulatuslik jaevõrgustik ning hästi välja arendatud telefoni-, interneti- ja mobiiliteenused. Arendasime koostöös brändi- ja disainistuudio Avocadoga Swedbanki mobiilipanka tutvustava interaktiivse mängu, mis tutvustab mängijale mobiilipanga erinevaid võimalusi mängulisel moel. Avocado vastutas kujunduse loomise eest ja meie ülesanneteks oli tarkvara disainimine ja rakenduse arendamine. Mängu arendamiseks kasutasime Unity mängumootorit.
 • Detailid

  Klient:Swedbank

  Haldaja:Kristo Rosenvald

  Veebileht:https://www.swedbank.ee/

Sarnasedprojektid

Kliendidmeist

 • Martin Ilves
  Originaalsed lähenemised ja head erialased teadmised on viinud miinimumini side ja elektroonilise asjaajamisega seotud probleemid M. I. Massaažikoolis. Nende algatusvõime on pakkunud tuge õppetöö tõhustamisel. Nad orienteeruvad kiirelt uuenevas IT keskkonnas ja võtavad õigeaegselt tarvitusele meetmed olukorra muutmiseks või uuenduste rakendamiseks. Asjaajaminetäpne ja korrektne.
 • Priit Eiber
  Codeteci professionaalne meeskond koosneb kogenud arendajatest, kellest on saanud pikaajaline partner Itech Media Solutionsile. See on ideaalne ettevõte, kellele usaldada ka kõige keerulisemad projektid. Nende hea suhtlus- ning arusaamisoskus tagavad töö suurepärase kvaliteedi. Väga usaldusväärne partner.
 • Vishal Sharma
  Codetec meeskond koosneb kättesaadavatest ja professionaalsetest inimestest. Koostöö tulemusena arendati väärtuslik tarkvara, mis täitis kõik seatud eesmärgid. Mida ma eriti hindasin oli nende poolne kooditutvustamine ja mitmete aspektide testimine, veendumaks programmi käitumises.

Soovid ühendust võtta?

Küsi julgelt infot või pakkumist! Objektiivse vastuse andmiseks palume lisada võimalikult palju kirjeldavat lisainfot.

Võta ühendust